Hakkımızda

Tatilvadisi.com, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri, araç kiralama, uçak bileti fiyatları karşılaştırma hizmetleri sunar.

Misyonumuz

Türkiye genelinde her bütçeye uygun yüzlerce konaklama tesisini müşterilerimize sunmak, gerek tatil gerek iş amaçlı seyahatleri için hızlı, kolay ve güvenilir rezervasyon yapmalarını sağlamak.

Vizyonumuz

Gerek iş amaçlı gerek tatil amaçlı seyahatlerde en uygun fiyatları ve en fazla otel seçeneğini müşterilerimize sunan, kolay kullanımlı güvenilir bir site olmayı hedefliyoruz. Turizm sektöründe yıllarca deneyim kazanmış, Türk insanının yaptığı seyahatlerde ne istediğini çok iyi bilen, anlayan ve hızlı çözümler sunabilen Müşteri Hizmetleri ekibimiz, Türkiye’yi karış karış gezerek bütün otellerin kapısını çalan Ürün Geliştirme Uzmanlarımız ve Müşterilerimizin haklarını korumak amacıyla Turizm mevzuatını, ilgili kanunları çok iyi analiz etmiş hukuk departmanımız ile hep beraber sizler için çalışıyoruz.

Bireysel hizmetler..

Türk turizm sektöründe mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan TATİLVADİSİ, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.

Otel ve Tatil Köyleri
Şehir Otelleri
Butik Oteller
Havayolu, Karayolu Ulaşım Hizmetleri
Kültür Turları
Mavi Yolculuk
Gençlik Turları
Yurtdışı Tur Paketleri
Kayak Turları
Gemi Seyahatleri
Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri
Kiralık Araç Hizmeti
Balayı Paketleri
Vize Hizmetleri

Kurumsal Hizmetler

TATİLVADİSİ büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.

Dış Hat Uçak Biletleri
İç Hat Uçak Biletleri
Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları
Yurtiçi ve Yurtdışı Rent A Car Rezervasyonları
Seyahat Sigortası ve Asistans Hizmetleri
Fuar Organizasyonları
Motivasyon ve Teşvik Gezileri
Kapalı Grup Organizasyonları
Açılış, Kutlama ve Benzeri Şirket ve Birlik Organizasyonlar
Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları
Eğitim ve Araştırma Gezileri
Vize Hizmetleri

SİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ


tatilvadisi® En İyi Oteller

En iyi 5 yıldızlı oteller fiyatları ve bilgilerine sayfamızdan ulaşarak uygun 5 yıldızlı otelleri fiyatları rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlemler

Uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama ve vize ... OnlineSistemler ile Uçak Bileti ve Otel Aramalarında Geniş Alternatif.

En İyi Fiyat Garantisi

Tatilvadisi.com, bir çok tesiste ve konaklama alternatifin de En İyi Fiyat Garantisi vermektedir. Belirli tesislerde geçerli bu imkanı kaçırmayın.
0
MUTLU MÜŞTERİLER

0
TURLAR

0
İş ve Toplantı

0
Blog

Tatil - Gezi ve Seyahat Rehberi

TATİL VE OTEL REZERVASYONLARI İÇİN KAMPANYA DUYURULARI VE FIRSATLARI